סקירת סטריאו לרכב JVC

בתעשיית יחידות ראש האודיו לרכב, JVC מעניקה מוצרים שהתקבלו בצורה טובה מאוד. עם סיום שנת 2010, JVC מציגה כעת את המוצרים הנוכחיים והבאים שלהם. הם היו מבטיחים לחובבי אודיו לרכב לגבי מערכות הסאונד המגניבות והקיצוניות ביותר שקיימות אי פעם ברכב מכונית. נכון לעכשיו, הם עוברים כעת שינוי חדש במאפיינים הכוללים של יחידת הראש שלהם בניסיון לשלב יותר מטכנולוגיית האודיו החדשה ביותר לרכב שלהם, כמו גם יותר מקיבולת המערכת האלחוטית שלהם.

כיום, מערכת סטריאו לרכב של JVC מסוגלת כעת לקבל נתונים וקבצי מוזיקה מהתקן אחסון חיצוני כמו USB או התקן שמע נייד כגון iPod או טלפון נייד. הם גם משלבים שקעי SD ליותר צדדיות בכל הנוגע לקבל ולהשמיע קבצי מוזיקה מפלטפורמות אחסון שונות.

נכון להיום, אחד ממוצרי הסטריאו לרכב של JVC הפופולריים ביותר הוא יחידת הראש JVC היא JVC NZ KD-R716 50Wx4 Bluetooth / Dual USB CD/NZ Tuner MOSFET Head Unit, Front Aux. במבט ראשון יחידת הראש דקה מאוד ומסוגננת מאוד. הדוגמה המעגלית הכחולה על העיצוב שימשה לייעל את הפקדים הכוללים ולאפשר את מיקומו לכיוון צד הנהג עבור נוחות ונגישות. העיצוב של היחידה תוכנן במיוחד לצרכי השמע שלך ולא יותר מדי על כל האביזרים המסנוורים שאחרת לא הייתם צריכים במערכת שמע מסורתית ומשולבת במלואה לרכב. אבל יש לו הרבה פונקציות ופעולות שמכוונות לאודיו.

בסטריאו לרכב JVC זה, הם השתמשו במערכת ה-Bluetooth המוכרת היטב, ה-KD-R716 Bluetooth. זה מאפשר למשתמש להשתמש במכשיר ללא ידיים ומייעל את קיבולת ה-Bluetooth של הנייד שלך. בדרך זו, כעת תוכל להשתמש ביחידת הראש וכן בכל רכיבי השמע שיש לרכב שלך דרך הטלפון הנייד שלך. מתחת לדש הגומי להגנה מפני פגעי מזג האוויר, אבק ולחות נמצאת יציאת ה-USB הכפולה. זה מאוד שימושי ואידיאלי מאוד להפעלת רשימות השמעה מותאמות אישית משלך. בעיקרון זה מאפשר לך פשוט לחבר ולשחק. יציאה זו מאפשרת גם חיבור מהאייפון או האייפוד ליחידת הראש. מכאן ואילך תוכל לחבר את המכשיר שלך ולאחר מכן להפעיל את מערכת הסטריאו לרכב של JVC בדיוק כפי שהיית עושה מ-iPod.

מלבד כניסת העזר הקדמית שלו, ליחידת הראש של JVC לרכב יש שלט קטן המאפשר לנהג יותר קלות ונוחות בהפעלת המוצר. השלט רחוק גם הוא מאוד מסוגנן וקומפקטי מאוד. לא תצטרך לדפדף בהרבה דברים כשאתה מפעיל אותו מכיוון שהוא תוכנן במיוחד לשימוש קל ככל האפשר. בסך הכל, מוצר זה מציג כמעט את כל מה שתצטרכו ממערכת שמע לרכב. לא רק שזה מאוד שימושי ופונקציונלי, התכונה החדשה שלהם כן מאפשרת לך לגשת אליו באמצעות הטכנולוגיה העדכנית ביותר הזמינה כיום. זה יכול לספק באופן מלא את כל צרכי טכנולוגיית האודיו שלך ובהחלט ישדרג את מערכת השמע של המכונית שלך.

About admin

Check Also

מהי מצלמת דאש?

הפונקציה הבסיסית של א מצלמת מקש זה להקליט את הכונן שלך. מצלמות דאש הן מכשיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.