סקירת JL Audio 8W7

ה-JL Audio 8W7 הוא גרסת ה-8 אינץ' של קו ה-W7 שלו. סדרת W7 היא מהדורת הסאב-וופר האחרונה של JL Audio לרכב וידועה כמתקדמת ביותר מבחינה טכנולוגית מבין כל מוצרי JL Audio. הליין כולו כולל שש טכנולוגיות חדשות ומוגנות פטנט שלא נראו קודם לכן בהרכב, בעיקר בגלל שאף אחד מהמוצרים הקודמים, שנעשה מחדש בגרסה שנייה או לא, לא יכול אפילו להתייחס; JL Audio בנתה את סדרת W7 מאפס ולא מדגם קודם. סדרת W7 מתמקדת באיכות צליל ועוצמת קול בו זמנית; כלומר, JL Audio רוצה לראות כמה חזק הם יכולים להגביר את המסיבה מבלי להקריב את הסאונד.

גרסת ה-8 אינץ' גררה ביקורות חיוביות רבות ממומחי אודיו לרכב וארגונים מובילים. Car Sound and Performance מכנה אותו "הסאבוופר הארור הטוב ביותר בגודל 8 אינץ' שנוצר אי פעם". הוא קטן, אך חזק, והסאבוופר בגודל 8 אינץ' מעולם לא נוצר כל כך טוב כל כך הרבה זמן. זה ממש לא פלא שהוא זוכה לביקורות נלהבות. JL Audio בהחלט ניצלה את המצב והביאה את הקטנים לבעלות על הגדולים יותר.

מדווחים שגרסת 8 אינץ' זו כמעט ולא הגיעה להרכב הסופי. המאה ה-21 חושבת שגדול יותר הוא בהחלט טוב יותר, אבל זה לא המקרה כאן. הגרסה הקטנה ביותר, מידה נדירה לראות בקווים של חברות אחרות, הוכחה כחזקה בדיוק כמו הגדלים האחרים והפופולריים יותר. בזמן שהתחרות דוהרת לראות כמה גדולים היא יכולה לעשות סאב-וופרים מבלי לאבד כוח ואיכות, הם פתאום ירדו בגודל קטן יותר, מה ששבר את הסטריאוטיפ שסאבים קטנים יותר לא יועילו במיוחד.

תכונה שנראית חסרת משמעות בהתחלה, המדריך לבעלים הוא למעשה די חשוב כשמדובר בהתקנה ואופטימיזציה בפועל של JL Audio 8W7. רבים מחשיבים את המדריך למשתמש שלו כאחד הטובים ביותר, מכיוון שהוא לא רק כולל את ההמלצות והמפרטים הסטנדרטיים של המארזים, אלא גם כולל מגברים מומלצים להתאמה ל-8W7 וטיפים להפקת המיטב מהמערכת באמצעות תיקון מבלי להרוס אותה.

בסך הכל, אם אתה רוצה לצמצם מסאב וופר בגודל 10 אינץ' או 12 אינץ', או רוצה לנסות משהו אחר שקשה למצוא בשוק, JL Audio 8W7 הוא מקום נחמד להתחיל בו. זה לוקח את כל מה שאנשים אוהבים בחלקים של 10 ו-12 אינץ', משדרג אותו ואורז אותו מחדש בתור 8 אינץ'. ברצינות, אם אתה רוצה משהו שהוא אפילו יותר חזק מסאבים רבים אחרים בשוק, תרצה לבחור בקו W7. אבל אם אתה רוצה משהו קומפקטי ועושה את אותו הדבר, תרצה לבחור ב-8W7.

About admin

Check Also

מהי מצלמת דאש?

הפונקציה הבסיסית של א מצלמת מקש זה להקליט את הכונן שלך. מצלמות דאש הן מכשיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.