סקירת Pioneer GM-D7400M – מגבר המונו הטוב ביותר עם 800 וואט למערכות אודיו לרכב

עבור חלקם, מערכת סטריאו לרכב שנבנתה במפעל פשוט לא מספיקה כדי להגשים את ההנאה שלהם מבידור מוזיקלי על הכביש; לכן, חלקם מקפידים לשדרג את היצירה עם מגבר נוסף. בדיוק כמו שמו, מגבר שמע לרכב יגדיל את האות ברמה נמוכה מיחידת המקור שלו וישנה אותו לאות ברמה גבוהה להנעת הרמקולים. כך תובא יותר איכות.

הדרך הטובה ביותר להשיג לך מגבר באיכות טובה היא להישאר עם היצרן הידוע. כמו השמע לרכב האלקטרוניקה הזה של Pioneer עם מגבר המונו GM-D7400 שלו. מגבר אודיו לרכב פיוניר אלקטרוניקה זה תוכנן לשלב תפוקת הספק גבוהה ויעילות גבוהה. התוצאה היא אודיו בנאמנות גבוהה של Pioneer. מגבר מונו דיגיטלי זה של Pioneer אלקטרוניקה לרכב GM-D7400M משתמש בטכנולוגיה דיגיטלית שהופכת אותו ליותר מ-80 אחוז יעילות בהשוואה למגברי A/B רגילים. הסיבה לכך היא שהיחידה הזו נועדה להפעיל תת-וופרים ענקיים מסוג D והיעילות המפורסמת שלה ולהפיק פחות חום או להשתמש בכוח רב.

מגבר המונו של מערכת השמע לרכב Pioneer GM-D7400M הוא פשוט מדהים, פוגע ברמקולים בחוזקה עם הספק שיא של 800 וואט ומפיק בהירות רבה, ועוד, הוא מגיע עם צריכת חשמל מינימלית גם בווליום גבוה יותר. חיזוק הבס של 0,6 או 12 dB הוא דבר אמיתי שאתה יכול להבחין בו בקלות. עם מסנני המעבר הנמוך המשתנים שלו, אתה יכול לכוון את הסאב-וופרים שלך לביצועים מקסימליים. אתה יכול ליהנות מתכונת בס נהדרת ובו בזמן לקבל את הרווח ברמה רגילה. אם אתה תוהה לגבי הגודל של אודיו לרכב האלקטרוניקה הנהדר הזה של פיוניר, אתה תופתע מכמה הוא קומפקטי. מכיוון שהיעילות מוגברת, הגודל הפיזי של יחידה זו הפך לקומפקטי יותר וקל יותר להתקנה. עם רק 10-1/4 אינץ' רוחב, 2-1/4 אינץ' גובה, 7-15/16 אינץ' עומק, המגבר באמת צורך מעט מקום, ויש לו מערך נקי למראה.

ה-pioneer GM-D7400M כולל כניסות לכבלי תיקון או חוטי רמקול, כך שתוכל לחבר אותו בקלות למערכות אחרות, כמו מערכת הסטריאו הקיימת שלך שנבנתה במפעל.

About admin

Check Also

מהי מצלמת דאש?

הפונקציה הבסיסית של א מצלמת מקש זה להקליט את הכונן שלך. מצלמות דאש הן מכשיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.