עוטפים לרכב נהדרים לשילוט אלטרנטיבי

כבעל עסק, אני רוצה שהעסק שלי יהיה גלוי ככל האפשר כאשר הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים שלי עוברים ליד המיקום שלי. אני לא עם הרצון הזה לגבי העסק שלי. זו בעיה עבור עסקים רבים שנמצאים מחוץ למסלול מרכזי, או שאין להם או אסור להם שילוט הולם המקדם את העסק שלהם.

הבעיה העיקרית שרבים מאיתנו מתמודדים איתם היא שאנו ממוקמים בתוך עירייה שיש לה חוקים המגבילים את גודל השלטים והמיקום. אנו נאבקים ללא הרף עם הממשלה המקומית שלנו כדי לאפשר לנו לפרסם את העסק שלנו בשטחים משותפים כגון חזית הבניין שלנו ושטח הדשא הנלווה כדי להפוך אותו לגלוי ללקוחותינו החולפים.

עיריות רבות קבעו הנחיות מחמירות מאוד המגבילות מה חברה יכולה לפרסם, היכן היא יכולה לפרסם וכמה מקום יכול להיות לך בהתאם לגודל הבניין. למרות שאנו מרגישים שרבות מההנחיות הנוקשות הללו הן קצת מגוחכות, הן עלולות להיות מאוד מגבילות ומעצבנות עבור בעל העסק הקטן שרק מנסה למשוך לקוחות כדי לשמור על דלתות פתוחות. אנחנו יכולים להעריך את הרצון שלהם לא להפוך את העיר ההוגנת שלך לעוד לאס וגאס, אנחנו מנסים לנהל ולהצמיח עסק כדי לתמוך בקהילות שלנו.

במקרים רבים, קודי ערים כתובים בצורה שלרוב עוסקת רק בשילוט סטטי (או קבוע), עיטוף רכב יכול להיות אלטרנטיבה מצוינת כדי לעלות על הקודים והחוקים של העיריות שלך ולקדם את העסק שלך.

עם גרפיקה על הרכב שלך, אתה רק עוד חניית רכב מול העסק שלך, למעט הבדל קריטי אחד! הרכב שלך הוא כעת סימן. אתה לא רק יכול לקבל הופעות יקרות ערך עבור העסק שלך בזמן נהיגה, אלא במהלך היום יש לך דרך להראות ללקוחות שלך את המוצרים והשירותים שלך רק על ידי חנייה מחוץ לעסק שלך. ושלטים קבועים רבים מוגבלים לצבע אחד ולגופן גנרי. עם עטיפת רכב אתה יכול להעסיק את לקוחות הפרספקטיבה שלך ולמשוך אותם להצעה שלך.

אנשים רבים יבחרו לעטוף את הרכב שלהם עם מצביע כיוון, חץ או גרפיקה אחרת שיכולה למעשה להצביע על העסק שלהם. זוהי דרך יעילה מאוד להסיע לקוחות למיקום שלך, במיוחד כאשר אתה נמצא במיקום פקוק מוקף בעסקים אחרים שעשויים להתחרות. עבור חלקם, מספיק רק להחזיק רכב עטוף שחונה בחוץ יום אחר יום כדי לתפוס מטיילים על ידי נהיגת רשמים שוב ושוב.

כפי שראית בדוגמאות אלו, הערך של עטיפת רכב משתרע הרבה מעבר לנסיעה היומית שלך. זכרו, אם ניתן לראות את הרכב העטוף שלכם, הוא עובד בשבילכם. כשלט סטטי שחונה מחוץ לעסק שלך, ההשקעה בעטיפה יכולה להיות נכס פרסומי גדול לכל חברה קטנה או גדולה. במחיר של שלט ניאון קטן או מודעות בעיתונים בשווי שבוע, תוכל לקבל שלט נייד שאוסף לקוחות כל היום רק על ידי ישיבה בחוץ במשך שנים.

About admin

Check Also

החשיבות של מגדש טורבו ברכב

רכב רץ טוב הוא מה שרוב בעלי המכוניות היו רוצים לקבל במיוחד אם הוא נחוץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.