עשרה דברים שכדאי לעשות אם מחליף התקליטורים שלך לא יפעיל דיסקים או אם הם מדלגים

הנה עשרה דברים שיעזרו לך אם מחליף התקליטורים שלך לא יתנגן או אם הם מדלגים.

1) לפני התקנת מחליף התקליטורים, ודא שהסרת את ברגי ההובלה, (אם מותקנים). אלה יהיו גלויים היטב בחלק החיצוני של מחליף התקליטורים.

2) ודא שברגי התאמת הזווית שנמצאו בשני הצדדים של מחליף התקליטורים הוגדרו כהלכה בהתאם לזווית שבה הותקן מחליף התקליטורים. עיין במדריך שלך לפרטים.

3) בדוק כדי לוודא שהתקליטורים שלך נקיים ולא פגומים. נסה דיסקים אחרים במיקום התקליטור שלא יופעל. לדוגמה, אם מחליף התקליטורים שלך לא מצליח לנגן (תקליטור 1), נסה תקליטור אחר (רצוי תקליטור מקורי) בחריץ מס' 1. זה נכון במיוחד אם אתה משתמש בתקליטורים מועתקים של CD-R או CD/RW, מכיוון שלעתים קרובות אלה הם האשמים אם נעשה שימוש בתקליטור זול. הסיבה האחרת היא אם הוא נצרב במהירות גבוהה מדי או אם מכונת הצילום לא סיימה את הדיסק לחלוטין.

4) אם השתמשת בסקוטש להרכבת מחליף התקליטורים שלך, אנא ודא שהרכבת אותו אופקית. זאת כדי ששטח פנים גדול יותר יוצר מגע כדי לספק יציבות אופטימלית המונעת דילוג על הדיסקים שלך. יצרני מחליף תקליטורים ממליצים להשתמש בסוגריים המצורפים, אך מעולם לא חווינו בעיות בשימוש בסקוטש אם תרכיבו את מחליף התקליטורים בצורה אופקית כדי לוודא שהוא יציב.

5) השתמש בדיסק לייזר לניקוי CD. אלה זמינים בכל חנות מוזיקה וכאשר הם מושמעים במחליף התקליטורים שלך ינקו את הלייזר ויתקנו את כל הבעיות של לייזר CD מלוכלך כמו דיסקים שאינם מתנגנים או דילוגים.

6) אם מגזין המחליף נפלט, אזי החשמל מגיע למחליף התקליטורים שלך, כך שזו לא תהיה הבעיה. אז כעת נתק את כבל הנתונים של מחליף התקליטורים ממחליף התקליטורים והשאר מנותק למשך דקה אחת, ואז חבר מחדש ובדוק את הפעולה הנכונה. לרוב זה יאפס את מחליף התקליטורים שלך.

7) אם אתה משתמש במחליף תקליטורים שיש לו נתיך מקוון כמו פיוניר, בדוק שהנתיך הזה לא תקוע. אם למחליף התקליטורים יש עופרת כדור הארץ, בדוק שיש לו מגע נקי והדוק עם שלדת המכונית. לרוב מחליפי התקליטורים יש את החוטים החיים והאדמה המובנים במוביל הנתונים של התקליטור.

8) אם אתה משתמש במחליף CD Alpine CHA-S634 בשילוב עם ממיר KCA-130B (Ai-NET ל-M-Bus), ודא שהמתג הקטן שנמצא ליד כפתור "הוצאה" הוגדר למצב מס'. 2. יש לנתק את כבלי מחליף התקליטורים בעת הזזת מתג זה. אנא עיין במדריך שלך לפרטים נוספים.

9) אם אתה משתמש במחליף תקליטורים של Kenwood ודא שהמתג הקטן, שנמצא ליד כפתור "הוצאה" בחלק מהדגמים, הוגדר למצב הנכון עבור דגם הרדיו של Kenwood שאליו חיברת אותו. עיין במדריך שלך לפרטים נוספים.

10) אם כל האמור לעיל לא יתקן את המצב, יישארו לנו רק שלושה חשודים: רדיו פגום, מוביל נתונים לתקליטור או מחליף התקליטורים עצמו. הדרך היחידה לשלול את מחליף התקליטורים ואת מוביל התקליטורים היא על ידי ניסיון החלפות אחד בכל פעם. עם זאת, אנא ודא שעקבת אחר 1 עד 9 לעיל.

אם הבעיה עדיין קיימת לאחר ביצוע כל האמור לעיל, נא להתייעץ עם מומחה שמע לרכב.

About admin

Check Also

מהי מצלמת דאש?

הפונקציה הבסיסית של א מצלמת מקש זה להקליט את הכונן שלך. מצלמות דאש הן מכשיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.