פאנלים סולאריים לקרוואנים – האם אתה צריך אותם על הרכב שלך?

רכישת פאנלים סולאריים לרכבי פנאי (RV) כדי לספק אנרגיה לרכב שלך יכולה להיות ההחלטה הטובה ביותר שתעשה לצרכי הנסיעה שלך. היתרון המפתה ביותר הוא שהוא מאפשר לך לנסוע הלאה ללא צורך לעצור לעתים קרובות בחניונים לקרוואנים כדי לטעון את המצברים שלך. זה אולי לא נראה לך לא נוח עכשיו. עם זאת, כאשר מחפשים חניון קרוואנים מעכב את הנסיעה שלכם, זה יכול להיות די מתסכל.

RVers רבים נוספים במשרה מלאה מתכננים להתקין פאנלים פוטו-וולטאיים על כלי הרכב שלהם כדי שיוכלו להפיק את מלוא היתרונות של שימוש באנרגיה סולארית כדי להפעיל את הציוד שלהם ברכבי הפנאי שלהם.

עם זאת, יש כמה נקודות שאתה צריך להבין לפני שאתה מחליט לקנות ערכת אנרגיה סולארית כדי להתחבר לרכב שלך. הצעד הראשון והחשוב ביותר הוא קביעת צרכי האנרגיה הכוללים שלך. זה משפיע על מספר הפאנלים הסולאריים שתצטרך לקנות ועל הסוללות וגודל המהפך שאתה צריך.

על מנת להתאים את גודל מערכת האנרגיה הסולארית שלך, תצטרך לבצע חישובים תוך שיקולים של האנרגיה שאתה משתמש ביום טיפוסי. לאחר גודל מערכת האנרגיה הסולארית הנדרשת, תוכל לדעת אם יש לך מספיק מקום בתוך הקרוואן שלך עבור הסוללות והמהפך.

זה גם נבון לשאת מחולל גיבוי למקרה שהגרוע מכל יקרה…ומצבים אלו אכן מתרחשים מעת לעת. RVers רבים רואים בכך חובה.

אם מערכת האנרגיה הסולארית גדולה מכדי להתאים לרכב הפנאי שלך, הפתרון הטוב ביותר הוא להפחית את צריכת האנרגיה שלך. כמה עצות מעשיות לחיסכון בחשמל שניתנו על ידי RVers עמיתים הן כדלקמן:

– חנייה במקומות חמים יותר שאינם דורשים שימוש נרחב בכבשן

– כבה תמיד את הטלוויזיה כאשר אינה בשימוש

– הקפד לכבות את האורות והציוד כאשר אינו בשימוש

– לעולם אל תשאיר אורות דולקים במהלך הלילה (אם אתה יכול)

מומלץ גם לשקול שימוש במחמם קטליטי, שכן הדבר אינו מצריך חשמל. מכיוון שאחרת תנורי חימום היו צורכים חלק גדול מהחשמל הנוצר מהשמש שלך, זה עשוי לעזור לך לברוח עם מערכת אנרגיה סולארית קטנה יותר.

אולי אתה גם תוהה כמה עולה התקנת מערכת פאנלים סולאריים של קרוואנים. בהתאם לאיכות הפאנלים הפוטו-וולטאיים, הסוללות והמהפך שלך, עלות משוערת עבור כל מערכת פאנל שלמה היא בערך (פחות או יותר) $500.

אם אתם אלו שחושבים ברצינות על כל החלטה שאתם מקבלים בחייכם, אתם יכולים להתחיל בהתנסות קטנה עם פאנלים סולאריים. קנה פאנל סולארי נייד כדי לטעון את הסוללות שלך ולראות אם השימוש בפאנלים סולאריים מתאים לאורח החיים שלך. בקרוב מאוד, אתה עלול להיות מכור לזה. אז תוכלו לחוות בעצמכם את היתרונות שתוכלו לחוות רק עם סט פאנלים סולאריים לקרוואנים שמותקנים על רכב הפנאי שלכם.

About admin

Check Also

החשיבות של מגדש טורבו ברכב

רכב רץ טוב הוא מה שרוב בעלי המכוניות היו רוצים לקבל במיוחד אם הוא נחוץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.