פארק קרוואנים מרכז החלל – האנטסוויל, אלבמה

מרכז החלל והרקטות שנמצא ב-One Tranquility Base Huntsville, אלבמה 35805, הוא הבעלים של פארק קרוואנים, אבל מניסיוני זה לא עובדה ידועה או מפורסמת היטב. עם זאת, מה שנכון בהחלט הוא שאם אתם מתכוונים לבקר במרכז החלל והרקטות ברכב קרוואן, אין מקום נוח יותר לעשות זאת מאשר פארק הקרוואנים הממוקם בסמוך למרכז החלל.

מ-I-65 קחו את I-565 מזרחה לכיוון Huntsville. השתמש ביציאה 15 עבור מדיסון פייק לכיוון Sparkman Dr/Bob Wallace Ave. הישאר ימינה במזלג, עקוב אחר השילוט למרכז החלל והרקטות. עצרו עיניים ותראו שלט המכוון אתכם לפארק הקרוואנים ממש מאחורי המרכז. במקרה שאתה מחמיץ שלט אתה כמעט בטוח שתראה את הרקטות המוצגות מחוץ למרכז החלל.

בתור צד; מרכז החלל והרקטות הוא מקום מעניין ביותר לבקר בו. בנוסף לאוסף הרקטות המדהים שלהם, כולל שבתאי V, יש להם מספר תערוכות נודדות מתוכננות. עד ה-6 בספטמבר התערוכה הנודדת של מלחמת הכוכבים נמצאת במקום. מה-9 באוקטובר ועד ה-5 בינואר 2011 תוצג תערוכת נרניה. עבור מעריצי CSI, התערוכה הזו תהיה במרכז החלל והרקטות מה-21 בינואר עד ה-1 במאי, 2011.

פארק הקרוואנים מכיל 27 אתרים מוצלים ברובם. אם יש לך צלחת לווין מותקנת על הקרוואן שלך, תצטרך ליידע אותם או שאתה יכול לבחור בצל כפי שעשינו. יש בערך תריסר ערוצים מקומיים, מחוץ לשידור.

האתרים מרוצפים, אבל הפארק די ישן אז אולי צריך לעשות קצת פילוס. בסך הכל הפארק מטופח עם שירותים ומקלחות נקיים. הכבישים צרים; עם זאת, לא היו לנו בעיות בבית המנוע שלנו בגודל 32 רגל. אינטרנט אלחוטי זמין תמורת תשלום שבועי של $10. הם לא הסבירו מדוע אין תעריף יומי אז תשלמו 10$ גם אם תישארו רק יום או יומיים.

שילמנו 40 דולר עבור שני לילות של חיבורים מלאים. לפארק יש 30, אך אין 50 חיבורי AMP. לא חווינו בעיות למרות שהטמפרטורה הייתה בשנות ה-90 הגבוהות וה-AC פעל 24/7. פארק הקרוואנים, במיוחד בשילוב עם ביקור במרכז החלל, הוא מציאה. כמו כן, יש לציין כי הגנים הבוטניים נמצאים בקרבת מקום.

ניתן ליצור קשר עם פארק הקרוואנים להזמנות במהלך יום העסקים בטלפון 256-830-4987. אין אף אחד תורן בלילה. בדוק את פרטי המחבר לקבלת קישור לאתר האינטרנט של מחנה החלל.

About admin

Check Also

טיפים לחיסכון בקניית ביטוח

אם אתה מתגורר בצפון אירלנד וחיפשת ביטוח, כנראה שנתקלת בקירות לבנים רבים בעת הגשת בקשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.