קמפינג למטה והחוצה – אני יוצא לראות את העולם בכל מקום

קמפינג מגיע במגוון צורות, ומתקיים במקומות שונים. זה יכול להתקיים על הגג או החצר שלך, או רחוק שם ביער האחורי או במדבר. מיליוני אנשים יוצאים לקמפינג להנאה, ואין כמו קמפינג באזורים הכפריים העשירים במסלולי הרים שופעים, אזורי שממה ואגמים משובחים ונחלים.

קמפינג הוא אחת הדרכים הטובות ביותר ליהנות מהסביבה. זה אפילו הרבה פחות יקר מאשר בילוי במלון או במוטל. זוהי הרפתקה אל הלא נודע.

מי אמר פעם שלקמפינג בכפר מגיע גם מחיר של אי נוחות? ניתן ליהנות מאוד מחוויית קמפינג כפרית כמו קמפינג באזור מאולתר, אך ישנם גם אתרי קמפינג ייעודיים באזור עם כל השיפורים והמתקנים הבנויים.

אזורי קמפינג ייעודיים

הופעתם של אזורי קמפינג ציבוריים כפריים מציעה מיקום שקט ונוח ומרגיע, עם שירותים נוחים ואטרקציות רבות בקרבת מקום. יש גם בקתות חניכים המספקות את ההנאה החיצונית בזמן השינה על מיטה נוחה. טכנולוגיה ויצירתיות מתמזגים עם היופי הטבעי של הסביבה כדי לספק חווית קמפינג קלאסית בלתי נשכחת לאוכלוסייה המודרנית. שטחי קמפינג ייעודיים כוללים בדרך כלל את השירותים הבאים: קמינים, שירותים לבור, גישה לכביש, שולחנות פיקניק, מים ראויים לשתייה, חדרי אמבטיה, מקלחת ושירותים נוחים, חיבורי שירות, חנות נוחות, הזמנות לזמינות המיקום, עצים למדורה, חניונים ופחי אשפה.

קמפינג קראוונים

עם זאת, יש דרך מרגשת יותר ליהנות מקמפינג כפרי, והיא באמצעות קרוואנים לקמפינג. עם כמה חברים בתור, אתה יכול לנסוע במקומות שונים בכל רחבי מיקומי קרוואן קמפינג. ישנם למעשה חניוני קרוואנים זמינים שהם רשתות של חניונים עם חניה לרכבי פנאי. אפשר ליהנות מקמפינג ולטייל בבת אחת.

קמפינג לאחור

יש גם קמפינג לאחור הנפוצים בפארקים הלאומיים. לאזורים אלו ניתן להגיע וליהנות רק בנסיעה ברגל או ברכיבה על סוסים. ישנם אזורים ייעודיים לאזורי קמפינג, בהם יש מגבלה קבועה של חניכים המורשים להתיישב באתר ללילה.

קיימות תקנות מחמירות לאחסון מזון ולהגנה על משאבים. בדרך כלל אסור להדליק אש פתוחה. כל בישול צריך להיעשות רק עם כיריים שימושיות קטנות. אזורי קמפינג אלו מבקשים אישור חינם שניתן לקבל בתחנות ריינג'רים ומרכזי מבקרים

קמפינג מחוץ לאזור נבחר של אתר קמפינג אסור על פי חוק. אולם במדינות מסוימות מותר קמפינג בשטחים ציבוריים.

זה יכול להיות קמפינג מאולתר בחוף הים, בהרים, בעמקים ובשממה או קמפינג באזורים המיועדים להם עם גג מעל הראש; מחנה ברגל או עם גלגלים. יש כל כך הרבה איפה ואיך בקמפינג כדי לספק את הכמיהה שלך לריגוש או רגיעה.

כולם צריכים לצאת למחנה מדי פעם כדי לעצור ולהקדיש קצת זמן להתענג על היופי של העולם הזה, שלעתים קרובות לא מורגש כשאנחנו נקלעים לשגרת היומיום של חיינו העמוסים.

About admin

Check Also

טיפים לחיסכון בקניית ביטוח

אם אתה מתגורר בצפון אירלנד וחיפשת ביטוח, כנראה שנתקלת בקירות לבנים רבים בעת הגשת בקשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.