רכישת רכב חדש

הכסף שאתה משלם עבור רכב חדש בימינו הוא בערך מה שאנשים מבוגרים שילמו עבור ביתם הראשון. עם העלות הגבוהה שאתה משלם עבור רכב, אתה לא רוצה להקל ראש ברכישה. זה יהיה חכם לעשות כל מה שאתה יכול כדי להשיג עסקה טובה על מכונית חדשה.

קח את הזמן שלך ואל תמהר לרכוש. נסה לחפש רכב חדש לפני שאתה נואש. אל תחכה עד שהרכב הישן שלך ייעלם לחלוטין. אם אתה רוכש רכב חדש ממהר, אתה בדרך כלל מתחרט על החלטתך. אם אתה צריך, בקש מחברים או שכנים להסיע אותך כדי לבדוק כלי רכב שונים.

בדוק באינטרנט ובעיתונים כדי לקבל מושג כמה שווה רכב מסוים, כך שיהיה לך מושג מה המחיר צריך להיות כאשר אתה מחפש לרכוש. אתה יכול לברר גם את המחיר הסיטונאי. זה ייתן לך יתרון בעת ​​משא ומתן על מחיר. אל תפחד לנהל משא ומתן.

כמובן שסוחר הרכב לא מתכוון לתת לך את המכונית בפחות ממה שהם שילמו. עם זאת אתה רוצה לקבל את הרכב במחיר הוגן. זה בדרך כלל כחמישה עשר עד עשרים אחוז הנחה ממחיר המדבקה. אתה תעשה נהדר אם תוכל להשיג את הרכב במחיר הזה. הם מרוויחים כסף ואתה חוסך כסף.

ודא שלמכונית שאתה מתכנן לקבל יש את האפשרויות שאתה רוצה, לא הרבה יותר או לא פחות או שתשלם יותר ממה שאתה צריך עבור האפשרויות או תבעט בעצמך על שלא קיבלת רכב עם האפשרויות שרצית. שוב זה בא לא למהר.

קשה לשפוט מכונית לפי הצפייה הראשונה שלך בה. שאל אם אתה יכול להחזיר את הרכב תוך מספר ימים אם זה לא מוצא חן בעיניך. סוחרים רבים יאפשרו לכם את האפשרות הזו במיוחד אם תכירו אותם. אם הם אומרים לא, חזור להסתכל על זה מאוחר יותר, אולי אפילו יום או יומיים מאוחר יותר.

לפעמים קניות בסביבות היום האחרון של החודש עשויות להיות קלות יותר להשיג עסקה מאיש מכירות. אולי המחאות העמלות שלהם יסתדרו עד סוף החודש ואולי ירצו לקבל כמה דולרים נוספים בקופה.

עשה קצת מחקר על הערך של המכונית הישנה שלך אם אתה מתכנן מחדש טרייד אין. לעתים קרובות יותר הם לא מקבלים את המכונית הישנה שלך בחינם אם לא עשית את שיעורי הבית שלך. קבל תחילה מחיר רכישה לפני שאתה מודיע להם שיש לך טרייד אין. בדרך כלל הדבר הראשון שהם שואלים אותך הוא אם יש לך טרייד אין. לאחר מכן הם מתאימים את המחיר שלהם כדי לקבל את הרכב שלך במעט מאוד מבלי שאתה יודע זאת.

אם יש לך זמן ולא אכפת לך לחכות אולי תרצה למכור את הרכב שלך באופן פרטי. פשוט תעשה מחקר קטן כדי לקבל מחיר סביר. אז אתה צריך לשאול קצת יותר ממה שאתה רוצה.

בהצלחה והכין שיעורי בית כדי להתכונן למשא ומתן ולהשיג את העסקה הטובה ביותר עבור רכב חדש.

About admin

Check Also

החשיבות של מגדש טורבו ברכב

רכב רץ טוב הוא מה שרוב בעלי המכוניות היו רוצים לקבל במיוחד אם הוא נחוץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.