שיעור ב "מכירה פומבית": למד לדבר במכירות פומביות של אחסון

אז סוף סוף חסכת מספיק כסף כדי ללכת למכירה פומבית של אחסון. אתה להוט לקנות את היחידה הראשונה שלך ומתכננים לעשות זאת לא משנה מה. כשאתה עושה את דרכך בין ההמונים במתקן האחסון, אתה מרגיש בטוח שאף אחד לא הולך להציע לך יותר. אבל רגע – האם אתה יודע מי הלוויתן במכירה הפומבית הזו? הרגע שמעת מישהו מדבר על הצעות פנטום? האם יש עוד דם חדש להתמודד איתו? יותר טוב… האם אתה בכלל יודע מה זה אומר?

אם לא, תחזיק את הסוסים שלך! אם אתה רוצה ללכת ברגל, אתה צריך לדבר. עם הזמן, סצנת המכירות הפומביות הפכה להיות קצת תת-תרבות, וכמו בכל תת-תרבויות טובות, המציעים והמכרזים פיתחו סלנג וקודים סודיים. ידיעת השפה שלהם היא הכרחית כדי להצליח.

תסתכל מסביב. קבל תחושה של הקהל. להקשיב. שמע מה אנשים אומרים על המציעים האחרים, על היחידות ועל מנהל המכרז. הנה כמה משפטים להקשיב להם במכירה הפומבית הבאה שעשויים פשוט להציל את הקריירה שלך.

מכירה פומבית של קרוואנים – סדרת מכרזי אתרים המפורסמים באמצעות קמפיין קידום מכירות נפוץ. את הקרוואנים מוביל לרוב אותו מכרז, שיוביל את ה"קרוון" למתקני יחידות שונים לאורך היום. גלה אם המכירה הפומבית שבה אתה נמצא היא חלק מקרוואן – אולי תהיה לך הזדמנות לבקר ביותר ממתקן אחד באותו יום!

"אזהרה הוגנת" -אם אתה שומע את מנהל המכרז אומר את זה, תקשיב: אם לא הגשת הצעת מחיר על היחידה ואתה רוצה לעשות את זה עכשיו! מנהל המכרז עומד לסגור את ההצעה, ומתריע בפניך שהוא/היא נתן לך "אזהרה הוגנת" לפני עשה זאת.

הצעה קפיצה – הצעה שנעשתה בתוספת גבוהה בהרבה מההצעה הקודמת. בדרך כלל מועסק על ידי מציע רציני שרוצה שאחרים ידעו שהם מתכוונים לעסק.

Looky-loos – אדם שהולך למכירה פומבית אך ורק כדי לצפות, ללא כוונות להציע הצעות. Looky-loos יכול להיות מתסכל הן את המשתתפים במכירה הפומבית והן את מנהל המכרז, שכן הם מצטופפים בחלל ומקשים על מציעים פוטנציאליים לראות את היחידות. כמות ה-looky-loos גדלה בזמנים הנוכחיים בגלל הפופולריות המשגשגת של תוכניות ריאליטי במכירות פומביות של אחסון.

דם חדש – חדש; אדם שחדש בהגשת הצעות. אל תזלזלו בדם החדש, הם יכולים להיות אכזריים בדיוק כמו המקצוענים המנוסים כשהם מנסים להוכיח את ערכם בקרב המציעים האחרים ולקבוע מקום בעסק.

הצעת בחירה/הצעת פנטום – הצעה לא קיימת שנקראה על ידי מנהל המכרז כדי לעורר עניין אצל המציעים. הוזהר – טקטיקה זו נחשבת לא תקינה ובתחומי שיפוט רבים אינה חוקית.

רבעון/"תן לי רבע…" – לא, היחידה לא נמכרת ב-25 סנט. בעל המכרז יכול להתייחס להצעת 25 דולר כרבעון. "תן לי שני רבעים" פירושו כמובן 50 דולר.

שיל/שילינג – סוג של הצעה; מציע שעובד עבור מנהל המכרז כדי לנפח הצעות. היזהרו מהקטע הזה. שאל מסביב את הסקופ הפנימי. האם מנהל המכרז מרוויח מהיחידות הנמכרות, או שהם מקבלים משכורת קבועה? הכר את הקהל שלך, וחשוב מכך, הכר את מנהל המכרזים שלך.

מדורג – בהתייחס ליחידות אחסון, זה מתאר יחידה שעברה התעסקות לפני יום המכירה הפומבית. ייתכן שפריטים מעניינים נמשכו לחזית כדי לפתות מציעים, כגון מוצרי אלקטרוניקה, ארנקים של מותגים וכו'. חפשו סימנים למכירה פומבית מבוימת על ידי נקודות אבק משובשות או מראה מביך, כמעט מושלם מדי להתקנה של המנעול.

הערכת שווי – אומדן שוויו של פריט, או יחידת אחסון כולה. לאחר מספיק מכירות פומביות ומחקר, הערכת השווי תהפוך להרבה יותר קלה עבורך. הערכת שווי חשובה בהחלטה מה צריכה להיות הצעת המחיר המקסימלית שלך ליחידה. ברור שאם ההצעה עולה על הערכת השווי שלך, אתה צריך לצאת.

לווייתן – קונה ותיק שמגיע לאותן מכירות פומביות בתדירות גבוהה מאוד. סביר להניח שתמצא את הלוויתן במהירות רבה, וייתכן שאנשים רבים מדברים עליהם. בדרך כלל קשה להציע הצעות גבוהות יותר אם הם מכוונים ליחידה, וסביר להניח שיש להם הרבה כסף לשרוף!

"אתה בחוץ!"- טקטיקה שבה משתמש מנהל המכרז לאחר שהוצעת לך יותר. מכרזי מכירות פומביות מקיימים אינטראקציה עם קונים בדרך זו כדי לתדלק הצעות נוספות.

האם אתה מרגיש בנוח עדיין? נסה כמה מהם, תראה איך הם מרגישים! מי יודע, אולי פשוט תתרשם מהדמים החדשים האחרים והלווייתנים כאחד במכירה הפומבית הבאה שלך.

לעוד מכירה פומבית פנטסטית לדבר, כמו גם כמה מהביטויים מהמאמר הזה, עיין ב"סלנג: מילון האקטואליה של האמריקאים" מאת פול דיקסון.

About admin

Check Also

טיפים לחיסכון בקניית ביטוח

אם אתה מתגורר בצפון אירלנד וחיפשת ביטוח, כנראה שנתקלת בקירות לבנים רבים בעת הגשת בקשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.