שלטי רכב מגנטיים

שלטי רכב מגנטיים הם שלטים אשר מקובעים לצדו או לדפנות הרכב באמצעות מגנטיות. שלטים אלו משמשים בדרך כלל כאמצעי זמני וניתן לקבע אותם על הרכב ולהסיר אותם בכל עת.

הם אידיאליים לעסקים קטנים ויישומים זמניים, וכמעט כל עיצוב, לוגו או פרסומת עשויים להיות מיושמים על המשטח המגנטי של השלט, ואלה יכולים לנוע בין פריסות טקסט פשוטות לתמונות תמונה בצבע מלא.

שלטים מגנטיים מיוצרים מיריעות מגנטיות חזקות וניתן למינציה עבור עמידות נוספת אשר בתורה גורמת להם להחזיק מעמד הרבה יותר זמן, ומעניקה להם חיי שימוש ארוכים יותר.

יריעות מגנטיות גמישות ומושכות בקלות לחומרי ברזל ופלדה, מה שהופך אותן לאידיאליות לייצור שלטי רכב. יריעות אלו זמינות בעוביים שונים ובגדלים רבים ושונים. הם משמשים גם לחיבור לחלק האחורי של קלפים או יצירות אמנות לייצור שלטים ניתנים להזזה, מגנטים למקרר, פאזלים מגנטיים וקולאז'ים וכו'.

עסקים רבים המייצרים שלטים מגנטיים לרכב יציעו לעתים קרובות מאות עיצובים לבחירה, או יעשו אותם בהתאם לדרישות הלקוח. הם מושלמים לכל גודל רכב והם מודפסים על מגנט גיליון בעל חוזק גבוה עמיד מאוד. חברות מסוימות מציעות שירותים מקוונים שבהם הלקוחות יכולים ליצור עיצובים משלהם ולאחר מכן לצפות ולערוך אותם במידת הצורך. כך הלקוח יכול לראות בדיוק איך המוצר המוגמר יופיע ולאחר מכן לבצע הזמנה. חברות רבות יציעו הנחה על הזמנות בכמויות גדולות.

יריעות מגנטיות זמינות במגוון רחב של צבעים וגדלים כדי להתאים או להתאים לרוב היישומים. יריעות מגנטיות מסוימות עשויות להיות מודבקות על צד אחד. זה מאפשר להדביק יישומים שונים כמו שלטים מודפסים, נייר מודפס, מודעות וכו' בצד אחד ואז ניתן לקבע את הגיליון באופן מגנטי למשטח הרצוי.

מגנט הוא חפץ או חומר שמייצר שדה מגנטי. שדה מגנטי זה אינו נראה אך הוא המאפיין העיקרי של המגנט.

ישנם סוגים שונים של מגנט ומגנט קבוע הוא עצם שיוצר את השדה המגנטי שלו. דוגמה טובה היא מגנט הפרסה הידוע שלעיתים משמש בבתי ספר להדגמת תכונות מגנטיות.

סוג אחר של מגנט הוא האלקטרומגנט. סוג זה של מגנט עשוי מסליל של חוט ומתנהג כמו מגנט כאשר מועבר דרכו זרם חשמלי.

חומרים פרומגנטיים מתמגנטים בקלות על ידי הפעלת שדה מגנטי עליהם, אך המגנטיות בדרך כלל לא נשארת לאחר הסרת השדה המגנטי המופעל.

About admin

Check Also

החשיבות של מגדש טורבו ברכב

רכב רץ טוב הוא מה שרוב בעלי המכוניות היו רוצים לקבל במיוחד אם הוא נחוץ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.