שמור על הסאבוופר שלך להרעיד את המושבים

כל המטרה של סאבוופר ומגבר היא לתת את הסאונד האיכותי ביותר האפשרי בעוצמות גבוהות. כדי לשמור על האפקט הטוב ביותר ממערכת השמע שלך, חשוב שתטפל בזהירות הן במגבר והן בסאב וופר.

הדבר החשוב והברור ביותר שיש לבדוק הוא שאתה לא מעמיס על הסאבוופר שלך. אם למגבר יש הספק RMS גבוה יותר מהסאבוופר שלכם, אתם יכולים בקלות להעמיס ולשבור את הסאב, אז שימו עין על עוצמת הקול.

מצד שני, חוסר מספיק כוח כדי לספק את המשאבים שלך יכול להיות מסוכן לרמקול שלך באותה מידה שהוא מייצר 'גזירה'. כאשר מתרחש 'גזירה' גלי הקול בגזירה לא יכולים להגיע לעוצמת הקול המלאה שהרמקולים מסוגלים לה מכיוון שהמגבר עובד בעוצמה מקסימלית. זה יכול להתחמם יתר על המידה ולעוות את הרמקולים, כלומר מערכת השמע של המכונית שלך תרד באופן רציני באיכותה.

הרעיון הטוב ביותר הוא לשמור על הספק RMS של מגבר הרכב שלך ואת הספק RMS של הסאב וופר של המכונית שלך קרוב ככל האפשר. זה ממזער את האפשרות של נזק לשני חלקים ומבטיח שתפיק את המרב ממערכת הקול שלך.

ככל שעוצמת הקול גבוהה יותר, כך אתה מספק יותר כוח לסאב וופר שלך. אם לוקחים זאת בחשבון, סאבים גדולים יותר צריכים פחות כוח כדי להגיע לעוצמת הקול הגבוהה יותר. לכן במקרים מסוימים אולי עדיף לקבל סאב גדול יותר כדי להגביל את האפשרויות של עומס יתר.

סאבים גדולים יותר נותנים איכות מצוינת לתווים הנמוכים, אבל אחת הדרכים לקבל סאונד באיכות גבוהה גם בתווים הגבוהים יותר היא לצמד את הוופרים הגדולים יותר, למשל סאבי ה-18 אינץ', עם וופרים קטנים יותר, כמו 8". זה יכול לתת איכות מבריקה לכל מגוון המוזיקה שאתה מאזין לה.

הכל על קבלת איכות הסאונד הטובה ביותר מהסאבים והמגברים שלך.

About admin

Check Also

מהי מצלמת דאש?

הפונקציה הבסיסית של א מצלמת מקש זה להקליט את הכונן שלך. מצלמות דאש הן מכשיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.