תעלומות נגן DVD לרכב – מה זה PTY?

אנשים רבים ששוקלים לרכוש נגן DVD לרכב לאחר שוק מוצאים את עצמם במהרה מבולבלים מכל ראשי התיבות או הקיצורים שרואים בתוספת מקוונת עבור איזה נגן וויז-באנג.

אין כאן שום תעלומה למה רבים מתכוונים ורק כמה דקות מחקר יכול לחשוף בדיוק מה המודעה של השחקן אומרת. בהקשר זה אחת מכמה תעלומות של נגן DVD לרכב: מהו PTY? נענה במהירות בקריאה קצרה בלבד במאמר זה.

מלכתחילה, נגני ה-DVD לרכבים המודרניים המודרניים של היום מגיעים עם מגוון פונקציות ותכונות.

בנוסף לרדיו רגיל, מקלט טלוויזיה ו-DVD/CD/CD-RW (קומפקטי, ניתן לכתיבה מחדש) ויכולות אחרות של הפעלת דיסק ופענוח, הנגן עשוי לכלול גם ניווט GPS, תקשורת בלוטות', תמונה-בתמונה (PIP) ותכונות נוחות אחרות. אחד מהם הוא PTY. אבל, מה זה ואיך זה עובד?

במילים פשוטות, PTY הוא תכונה המוצעת בהרבה נגני DVD לרכב הנמכרים במספר מדינות ומאפשרת למשתמש במכשיר לחפש ערוצי שידורי רדיו מסוגים מסוימים.

לדוגמה, נניח שמישהו אוהב רדיו דיבור או אפילו מוזיקה קלאסית. במדינות הדורשות שאותות שידור יכילו אותות מזהים כמו פורמט התכנות של התחנה (ורובם כן), נגן ה-DVD של המכונית יוכל לבחור רק את התחנות שמציגות את הפורמטים הללו.

בארצות הברית, יצרנית רכב מקומית אחת גדולה הציעה וריאציה של PTY בחלק ממכשירי הרדיו לרכב שלה במשך שנים, והיא עובדת היטב בבחירת תחנות שמשדרות את סוגי הפורמט שלהן דרך האותות שלהן.

כעת, כשמדינות רבות עושות את המעבר לחלוטין לשידור דיגיטלי, כמות המידע שניתן להכיל באות טיפוסי היא כמעט בלתי מוגבלת. PTY, לפיכך, ייראה בתדירות רבה יותר בשנים הבאות.

נגני DVD רבים של מכוניות לאחר השוק הנמכרים במדינות שבהן תקן השידור הוא DVB-T ("שידור וידאו דיגיטלי? יבשתי") מציעים את פונקציית ה-PTY כציוד סטנדרטי.

תקן זה אינו זמין בצפון אמריקה, שם ATSC החליף את תקן ה-NTSC הישן יותר, אז ודאו תמיד שכל שחקן אפטר-מרקט שנרכש מגיע עם מקלטי אותות השידור המתאימים למדינה בה אתם חיים.

PTY יכול להיות תכונה נוחה מאוד עבור אותם משתמשים הנוסעים באזורים שבהם הם לא מכירים את תחנות הרדיו ומהם פורמטי התכנות שלהם.

מעבר מלונדון, אנגליה לליברפול עשוי להיות פירושו צורך לחפש את מוזיקת ​​הסקא או הג'אז האהובה עליך בעיר החדשה. ובכן, עם PTY זה פשוט כמו להשתמש במסך המגע או בשלט, לבחור את סוג המוזיקה שתרצה שהנגן ימצא ואז לתת לו לאתר תחנה שמנגנת סוג כזה של מוזיקה.

אם יש בעיות עם PTY זה קשור בעיקר לחוסר היכולת של הפונקציה מדי פעם לזהות בקלות תחנות שלא משדרות בבירור את סוג המידע הנכון באותות שלהן.

PTY יכול לפעמים לנתק את השיחה בתחנה אחת, ובמקרה זה צריך לבצע מחדש ידנית. אבל זה באמת לא עניין גדול. לכן; אם אתה מחפש שחקן טוב, דע שאתה יכול למצוא אחד שימצא לך את כל התחנות שאתה רוצה בפקודה פשוטה.

About admin

Check Also

יחידות ראש זוגיות

מדריך לקנייה של יחידת ראש זוגית יחידות ראש כפול דין מתאימות במיוחד מהדין הבודד הקטן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.