5 דרכים לשלם פחות עבור ביטוח הקרוואן שלך

אנשים לא יכולים להרשות לעצמם לשלם יותר מדי עבור דברים היום. עם זאת, בכל מקום נראה שהמחירים לפריטים עולים, בעוד שהכסף שאנו מרוויחים לא. זה שולח אותנו לצוד כדי לחסוך ככל שנוכל, רק כדי להגיע לסוף החודש. בעולם הביטוח, זה באמת יכול להיות חיפוש לא קטן.

כולם אומרים שיש להם את המחירים הטובים ביותר, אבל המחירים שלהם הם לעתים קרובות גבוהים מכדי להתמודד. יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להפחית את הסכום שתשלם עבור הכיסוי המתאים:

1. זה הוכה למוות, אבל השוואת חברות היא באמת הדרך הטובה ביותר להבטיח מחיר נמוך יותר עבור רמת הכיסוי הנכונה. זה לוקח זמן ורובנו מניחים, אבל אם חיסכון בכסף חשוב, זה משהו שאי אפשר להתעלם ממנו. מחיר נמוך לא הולך להכות לך על הראש, לא משנה כמה זמן תחכה. אתה צריך להיות פרואקטיבי ולמצוא את המחט בערימת שחת.

2. כדי להבטיח מחיר הוגן, חיוני שיהיו לך את כל אמצעי האבטחה הדרושים על הקרון שלך. זה כולל מנעולי טרמפ, מהדקי גלגלים ואת האזעקות הנכונות. רוב המבטחים יקצרו לך הפסקה כאשר תנקוט בצעדים הדרושים למניעת גניבה. אם החברה מרגישה שאתה לא חב, הם יזכו אותך בתעריפים זולים יותר. שמור את הקרוואן שלך במוסך מקורה גם כאשר אינו בשימוש.

3. שמרו על רישום נהיגה נהדר. אנשים שאין להם תאונות או תביעות חוסכים הרבה יותר מאלה שהיו מעורבים בתאונות או נאלצו להגיש תביעה לאחרונה. ככל שתוכל לעבור זמן רב יותר בין הגשת הגשה, כך תוכל לחסוך יותר בביטוח הקרוואן שלך. כשאתה מאחורי ההגה, סע בהתגוננות וזכור כמה משוגעים יש בחוץ. אל תתנו להם לגרור אתכם אל תוך חור הכיור היקר שלהם, תהיו נהגים טובים וזה ישתלם.

4. אם אתה אדם צעיר מאוד, מתחת לגיל 25, תידרש לשלם יותר כדי לקבל את הכיסוי המתאים. זאת בשל העובדה שיש לך פחות ניסיון בנהיגה וצעירים מעורבים ביותר תאונות. המבטחים תמיד יוודא שהם מכוסים קודם, כך שאם הסטטיסטיקה אומרת שאתה עלול להיתקל בתאונה יותר ממישהו אחר, הם בטוח יקבלו את כספם מבעוד מועד. אל דאגה, עם הגיל יש פרמיות נמוכות יותר וכל עוד תוכלו להימנע מהגשת תביעה, לא ייקח הרבה זמן עד שהתעריפים שלכם ישקפו זאת. גברים גם משלמים יותר מנשים, הודות לסטטיסטיקה, אז זה משהו אחר שצריך לזכור כשמחפשים את הזכות ביטוח קרוואן מְדִינִיוּת.

5. אם אתה רוכש את הפוליסה שלך באינטרנט, אתה יכול לפעמים לחסוך סכום די טוב. מכיוון שהחברה לא צריכה לשלם שכר דירה, או דברים אחרים הקשורים לבניין פיזי, היא יכולה להעביר את החיסכון אליך, הלקוח. כמו כן, תשלום עבור כיסוי של שנה שלמה בבת אחת יכול להיות גם דרך אדירה לחסוך.

אתה יכול לקבל את המחיר הנמוך שאתה מחפש בביטוח קרוואן, רק זכרו להיזהר ולהשתמש באמצעי הזהירות המתאימים.

About admin

Check Also

טיפים לחיסכון בקניית ביטוח

אם אתה מתגורר בצפון אירלנד וחיפשת ביטוח, כנראה שנתקלת בקירות לבנים רבים בעת הגשת בקשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Recent Comments

אין תגובות להציג.